Ks Piotr Radzikowski założył chór dziecięcy w parafii w 2006r. Korzystając z życzliwości Dyrekcji Szkoły nr 9 na przełomie września i października 2006r ks Piotr przesłuchał blisko 400 uczniów, by wyłonić z nich grono uczniów muzycznie utalentowanych. Racją dla istnienia takiego chóru jest nie tylko doskonalenie sztuki wokalnej, ale przede wszystkim formacja dzieci do Służby Bożej w czasie liturgii, kształtowanie postaw odpowiedzialnego chrześcijaństwa.

Chór rozpoczął działalność w dzień wspomnienia św. Cecylii 22 listopada. W uroczystej Mszy św. wzięli udział członkowie chóru i ich rodziny. Podczas uroczystej celebry nowi chórzyści ślubowali wytrwałą służbę Bogu przez śpiew. Na znak przyjęcia do służby liturgicznej otrzymali specjalne legitymacje.

Chór pod kierunkiem ks. Piotra spotyka się dwa razy w tygodniu (nowi członkowie trzy razy) a raz na dwa tygodnie przygotowują oprawę liturgiczną na Mszach dla dzieci. Chór był na zgrupowaniu zimą w Serpelicacłi, latem w Poroninie. Ks. Piotr współpracuje i korzysta z doświadczeń do pracy z chórzystamia z ks. Piotrem Paćkowskim z Siedlec i z p. Piotrem Karwowskim z Białek Podlaskiej z parafii Chrystusa Miłosiernego.